UPH2G151MHD
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPH2G151MHD
UPH2G151MHD Hakkında
Nichicon UPH2G151MHD, 150µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile tasarlanan bu komponent, radial can kasa türünde, through-hole montaj özelliğine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisidir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, 10 kHz'de 1.38A, 120 Hz'de 920mA ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, indüstriyel elektronik ve tüketici elektroniği tasarımlarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.38 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V