UPB2W220MHD1TN
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB2W220MHD1TN
UPB2W220MHD1TN Hakkında
Nichicon UPB2W220MHD1TN, 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated gerilime sahip bu radial tip kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile ürün, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Yüksek frekansta 550 mA (100 kHz) ve düşük frekansta 275 mA (120 Hz) ripple akımı kapasitesi vardır. Through Hole montajı ile PCB'ye direkt entegrasyon sağlar. Güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 550 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V