UPB2V470MHD1TN
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPB2V470MHD1TN
UPB2V470MHD1TN Hakkında
Nichicon UPB2V470MHD1TN, 47 µF kapasitansı ve 350 V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değeri ile 5000 saat ömre sahiptir ve -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 650 mA ve 120 Hz'de 325 mA ripple akım kapasitesine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve analog uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete durumundadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 650 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 325 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V