UPB2V100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB2V100MPD1TD
UPB2V100MPD1TD Hakkında
Nichicon UPB2V100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 250 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akım kapasitesine sahiptir. AC güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir. Not: Bu ürün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V