UPB2D561MRD6
CAP ALUM 560UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB2D561MRD6
UPB2D561MRD6 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPB2D561MRD6, 560µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 2.7A ripple current (100 kHz) ile beslenme devrelerinde, güç kaynağı filtrasyonunda ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial, can paket tipi ile kompakt PCB tasarımlarına uyum sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V