UPB2D470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB2D470MHD
UPB2D470MHD Hakkında
Nichicon UPB2D470MHD, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltajda çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Ripple akım toleransı 100 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 300 mA'dir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilen ürün, güç kaynakları, ses frekansı filtreleme ve doğrulama devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Bileşen Obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V