UPB2C470MHD1TO
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB2C470MHD1TO
UPB2C470MHD1TO Hakkında
Nichicon UPB2C470MHD1TO, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) sunmaktadır. -25°C ile 105°C arasında çalışır. Through-hole montajlı olarak genel amaçlı AC/DC güç kaynakları, endüstriyel elektronik devreleri ve ses amplifikatörlerinde yaygın olarak uygulanır. 600 mA ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ve 300 mA (120 Hz'de) ile düşük frekanslı filtreleme işlemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V