UPB2C220MPD
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB2C220MPD
UPB2C220MPD Hakkında
Nichicon UPB2C220MPD, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans uygulamalarında 500 mA (100 kHz) ve düşük frekans devrelerde 250 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca integre edilebilir. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 500 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V