UPB1V102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1V102MHD
UPB1V102MHD Hakkında
Nichicon UPB1V102MHD, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial monatlı komponent, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 7000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 100 kHz'de 655.5 mA ve 120 Hz'de 570 mA ripple akım taşıyabilir. Endüstriyel elektronik, güç kaynakları ve devreler için uygun olan bu polarize kondansatör, Through Hole lehimleme ile PCB'ye monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 655.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 570 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V