UPB1H471MHD1TO
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H471MHD1TO
UPB1H471MHD1TO Hakkında
Nichicon UPB1H471MHD1TO, 470µF kapasitans değerine sahip radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 7000 saat ömür süresi sunmaktadır. 100 kHz'de 481 mA ve 120 Hz'de 370 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı elektronik tasarımlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bileşen şu anda discontinued (üretim dışı) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 481 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 370 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V