UPB1H470MED1TD
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H470MED1TD
UPB1H470MED1TD Hakkında
Nichicon UPB1H470MED1TD, 47 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 105°C'de 5000 saat ömür süresi belirtilmiştir. 100 kHz'de 1.0725 A ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım özellikleriyle sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Radial Can paketlemesi ile standart PCB alanında kompakt tasarım sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.0725 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V