UPB1H221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H221MPD
UPB1H221MPD Hakkında
Nichicon UPB1H221MPD, 220 µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde tasarlanmış olan bu bileşen through-hole montaj için uygundur. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. ±20% toleransı ile karakterize edilen cihaz, 100 kHz'de 305.5 mA ve 120 Hz'de 235 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Power supply filtreleme, bypass ve timing uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 305.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 235 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V