UPB1H101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H
UPB1H101MPD1TD Hakkında
Nichicon UPB1H101MPD1TD, 100 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür süresine (-40°C ile 105°C arasında) sahiptir. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir. 100 kHz'de 130 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 100 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve dekouple uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V