UPB1H101MPD1TA
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H101MPD1TA
UPB1H101MPD1TA Hakkında
Nichicon UPB1H101MPD1TA, 100 µF kapasitansına ve 50V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantısı ve enerjilendirme devrelerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür süresi ve düşük frekansta 100 mA ripple akım kapasitesi ile tasarlanmıştır. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB montajı uygulamalarında kolay entegrasyon sağlar. Radial, Can paket tipiyle üretilen bu kondansatör artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V