UPB1H101MPD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H101M
UPB1H101MPD Hakkında
Nichicon UPB1H101MPD, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 100 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple current kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme devre ve timing uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V