UPB1H100MDD
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H100MDD
UPB1H100MDD Hakkında
Nichicon üretimi UPB1H100MDD, 10 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanmış olup ±20% tolerans değerine sahiptir. Through hole montajı için uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 5000 saat ömrü 105°C'de garanti edilir. Low frequency ripple current değeri 30 mA @ 120 Hz, high frequency ripple current değeri ise 49.5 mA @ 100 kHz'dir. Güç kaynakları, ses devreleri, timing ve filtering uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 49.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V