UPB1H010MDD1TA
CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1H010MDD1TA
UPB1H010MDD1TA Hakkında
Nichicon UPB1H010MDD1TA, 1 µF kapasitansına ve 50 V voltaj derecelendirilmesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegre edilebilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş işletme sıcaklığı aralığında çalışabilir. 100 kHz'de 16.5 mA ve 120 Hz'de 10 mA ripple current desteği sayesinde anahtarlama güç kaynakları, ses sistemleri ve analog filtreleme devrelerinde uygulanabilir. Parça obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 10 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V