UPB1E471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1E471M
UPB1E471MPD Hakkında
Nichicon UPB1E471MPD, 470 µF kapasitansa sahip radial konfigürasyonda alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında, 325 mA ripple current kapasitesi (120 Hz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 325 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V