UPB1E221MPD1TA
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1E221MPD1TA
UPB1E221MPD1TA Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPB1E221MPD1TA, 220 µF kapasitansla 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 253.5 mA ve 120 Hz'de 195 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bileşen şu anda üretimi sonlandırılmış (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 253.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 195 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V