UPB1C101MED1TD
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1C101MED1TD
UPB1C101MED1TD Hakkında
UPB1C101MED1TD, Nichicon tarafından üretilen 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu radial bağlantılı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Düşük frekans (120 Hz'de 85 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 110.5 mA) ripple akımlarını yönetebilir. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Bu komponent şu anda üretimi durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V