UPB1C101MED
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPB1C101MED
UPB1C101MED Hakkında
Nichicon UPB1C101MED, 100 µF kapasitansı ve 16 V nominal voltajı ile tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olan komponentin işletme sıcaklığı -40°C ile 105°C arasında değişmektedir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömür özellikleri bulunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB üzerine direkt lehimleme yapılabilir. Radial, Can paket türü içerisinde sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V