UPB1A222MHD1TO
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1A222MHD1TO
UPB1A222MHD1TO Hakkında
Nichicon UPB1A222MHD1TO, 2200 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile çalışan bu komponent, Through Hole montaj tipi ile PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ve 7000 saat @ 105°C ömür garantisi sunar. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 632.5 mA ve 120 Hz'de 550 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, filtre devreleri, güç kaynakları ve zaman sabitleme uygulamalarında kullanılır. Parça durumu obsolete olması nedeniyle yeni tasarımlarda alternatiflerin kullanılması önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 632.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V