UPB1A222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1A222MHD
UPB1A222MHD Hakkında
Nichicon UPB1A222MHD, 2200µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V voltaj derecelendirilmiş bu radial bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. 100 kHz'de 632,5 mA ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 550 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. Ürün artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 632.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 550 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V