UPB1A101MDD1TD
CAP ALUM 100UF 10V 20% RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPB1A101MDD1TD
UPB1A101MDD1TD Hakkında
UPB1A101MDD1TD, Nichicon tarafından üretilen 100 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole PCB'lere monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile birlikte sunulan bileşen, düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına dayanıklı (70 mA @ 120 Hz, 91 mA @ 100 kHz) şekilde tasarlanmıştır. Güç kaynakları, filtreleme, depolama ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Parça, end-of-life statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 91 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V