UPA1V821MHD1TO
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPA1V821MHD1
UPA1V821MHD1TO Hakkında
Nichicon UPA1V821MHD1TO, 820 µF kapasitansı ve 35V nominal gerilimi ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, geniş çalışma sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. ±20% toleransı ile standart elektrik uygulamalarında kullanılmaya elverişlidir. 100 kHz'de 1.89 A ve 120 Hz'de 1.418 A ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında tercih edilir. 29 mOhms düşük impedansı ile stabil performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 29 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.418 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V