UPA1V272MHD
CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPA1V272MHD
UPA1V272MHD Hakkında
Nichicon UPA1V272MHD, 2700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltajı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtreleme, ayrıştırma ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% toleransı ve 5000 saat ömrü (105°C'de) ile orta-ömürlü uygulamalar için uygundur. 17 mOhms düşük impedansı, 2.81 A @ 100 kHz ripple akımı kapasitesi ile anahtarlamalı güç kaynakları ve DC-DC dönüştürücülerde çalışabilir. -55°C ile +105°C arasında çalışan sağlam bir radial kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.81 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.389 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V