UPA1V182MHD6TN
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPA1V182MHD6TN
UPA1V182MHD6TN Hakkında
Nichicon UPA1V182MHD6TN, 1800 µF kapasitanslı 35V derecelendirilmiş radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ile 105°C arasında) çalışabilir. 5000 saatlik ömrü 105°C'de garanti edilen kondansatör, düşük 26 mOhms empedans ve yüksek ripple akım kapasitesi (2.33 A @ 100 kHz, 1.981 A @ 120 Hz) ile karakterize edilir. ±20% toleransı ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.33 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.981 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V