UPA1C471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPA1C471M
UPA1C471MPD Hakkında
Nichicon UPA1C471MPD, 470 µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial yapılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% toleransı ile üretilen bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat yaşam süresi garantisinin yer aldığı güvenilir bir komponent olarak tasarlanmıştır. 63 mOhms impedansı ile 900 mA yüksek frekans (100 kHz) ve 675 mA düşük frekans (120 Hz) ripple akımını tolerans edebilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 63 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 675 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V