UPA1C222MHD3TO
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPA1C222MHD3
UPA1C222MHD3TO Hakkında
Nichicon UPA1C222MHD3TO, 2200 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma aralığında 5000 saatlik yaşam süresi sunar. 100 kHz'de 2.28 A ve 120 Hz'de 1.938 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 22 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.28 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.938 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V