UPA1C122MPD1TD
CAP ALUM 1200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPA1C122MPD1TD
UPA1C122MPD1TD Hakkında
Nichicon UPA1C122MPD1TD, 1200 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltajda çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düşük empedans değeri (35 mOhms) ile güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında etkili bir şekilde işlev görmektedir. -55°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına ve 4000 saatlik ömrüne (105°C'de) sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.267 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V