UPA1C102MPD
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPA1C102MPD
UPA1C102MPD Hakkında
Nichicon UPA1C102MPD, 1000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16 V nominal voltaj ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisi sunar. 49 mOhm empedansı, Through Hole montajı ve 100 kHz'de 1.24 A ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V