UPA1A472MHD6
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPA1A472MHD6
UPA1A472MHD6 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPA1A472MHD6, 4700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% toleransla sunulmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmesi mümkündür.
Teknik Özellikler:
- Kapasitans: 4700 µF
- Rated Voltage: 10 V
- Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
- Lifetime: 5000 saat @ 105°C
- Impedance: 26 mOhms
- Ripple Current: 2.33 A @ 100 kHz, 1.981 A @ 120 Hz
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.33 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.981 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V