UPA0J152MPD6TD
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPA0J152MPD6TD
UPA0J152MPD6TD Hakkında
Nichicon UPA0J152MPD6TD, 1500 µF kapasitanslı 6.3V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 4000 saat ömür garantisi sunar. 49 mOhms empedans ve 1.24 A @ 100 kHz ripple akımı kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Düşük frekans (120 Hz) için 1.054 A ripple akımı desteği vardır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.054 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V