UPA0J102MPD6TD
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPA0J102MPD
UPA0J102MPD6TD Hakkında
Nichicon UPA0J102MPD6TD, 1000 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile düşük voltaj uygulamalarında kullanılır. Through hole montajı ile standart PCB'lere doğrudan monte edilebilir. ±20% toleransı, 63 mOhm impedansı ve 4000 saat ömrü (105°C'de) bulunur. Ripple akım kapasitesi 900 mA @ 100 kHz ve 675 mA @ 120 Hz'dir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 63 mOhms
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 675 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V