UMW1V470MDD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1V470MDD1TP
UMW1V470MDD1TP Hakkında
Nichicon UMW1V470MDD1TP, 47 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle tasarlanmış bu polar kondansatör, audio uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü @85°C ile belirtilmiştir. 120 mA ripple current kapasitesine @10 kHz ve 80 mA @120 Hz sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. Bu komponent şu anda üretime alınmamakta olup (obsolete), yüksek frekanslı filtre, power supply bypass ve sinyal coupling uygulamalarında tercih edilmiştir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 120 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V