UMW1H4R7MDD1TP
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1H4R7MDD1TP
UMW1H4R7MDD1TP Hakkında
Nichicon UMW1H4R7MDD1TP, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4.7 µF kapasitans ve 50 V rated voltage ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen değer aralığında çalışır. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. High frequency'de 10 kHz'de 30 mA, low frequency'de 120 Hz'de 20 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Audio uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications Audio
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 30 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V