UMW1E4R7MDD
CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1E4R7MDD
UMW1E4R7MDD Hakkında
Nichicon UMW1E4R7MDD, 4.7 µF kapasitanslı 25V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj türü ile PCB'ye direkt olarak lehimlenebilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 1000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. 120 Hz'de 16 mA ve 10 kHz'de 24 mA ripple current kapasitesine sahip olup, özellikle ses uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Düşük frekans ve yüksek frekans devrelerinde geçiş, filtre ve hafızalama işlevlerini yerine getirebilir.
Applications Audio
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 24 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V