UMW1E470MDD1TP
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1E470MDD1TP
UMW1E470MDD1TP Hakkında
Nichicon UMW1E470MDD1TP, 47µF kapasitanslı, 25V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda, özellikle ses devrelerinde (audio) kullanım için uygundur. 10 kHz'de 105 mA, 120 Hz'de 70 mA ripple akım kapasitesi ile düşük frekanslı uygulamalarda istikrarlı performans gösterir. Ürün, 85°C'de 1000 saat ömür garantisi ile sağlanır ve polar yapısı nedecesiyle doğru kutuplamaya dikkat edilmelidir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 105 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 70 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V