UMW1E101MDD1TP
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1E101MDD1TP
UMW1E101MDD1TP Hakkında
Nichicon UMW1E101MDD1TP, 100 µF kapasitanslı, 25V voltaj derecelendirmeli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu komponent, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 165 mA ve 120 Hz'de 110 mA ripple akım kapasitesine sahip bu komponent, gürültü süzme, güç kaynakları ve ses işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteyle bağlanması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V