UMW1E101MDD
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1E101MDD
UMW1E101MDD Hakkında
Nichicon UMW1E101MDD, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile tasarlanmış bu radial bağlantılı komponentin, ±20% toleransı bulunmaktadır. Audio uygulamalarında kullanıma uygun olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür süresine sahiptir. 10 kHz'te 165 mA ve 120 Hz'te 110 mA ripple current kapasitesine sahip olan bu through-hole montajlı komponentin, can tipi paketlemesi bulunmaktadır. Lütfen dikkat: Bu ürün üretimi sonlandırılmıştır (obsolete).
Applications Audio
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V