UMW1C220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1C220MDD
UMW1C220MDD Hakkında
Nichicon UMW1C220MDD, 22 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. Through hole radial montaj tipine sahiptir ve audio uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 1000 saat yaşam süresi özelliğine sahiptir. Yüksek frekansta 55.5 mA @ 10 kHz ve düşük frekansta 37 mA @ 120 Hz ripple current değerlerine sahiptir. Radial can paket tipi ile sunulur. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications Audio
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V