UMW1A470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW1A470MDD
UMW1A470MDD Hakkında
Nichicon UMW1A470MDD, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radyal kondansatör, özellikle ses uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 10 kHz'de 78 mA ve 120 Hz'de 52 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türü ile PCB'ye doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. Radial, can paket tipindedir.
Applications Audio
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V