UMW0J330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW0J330MDD1TP
UMW0J330MDD1TP Hakkında
Nichicon UMW0J330MDD1TP, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltajda çalışan bu radial bağlantılı kondansatör, özellikle ses (audio) uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip olan bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanır. 85°C'de 1000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans değerine ve polar yapısına sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 55.5 mA, 120 Hz'de 37 mA ripple akım kapasitesine sunmuştur. Ses işleme devrelerinde, güç kaynakları ve sinyal filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 55.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 37 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V