UMW0G330MDD1TP
CAP ALUM 33UF 20% 4V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMW0G330MDD1TP
UMW0G330MDD1TP Hakkında
Nichicon UMW0G330MDD1TP, 33 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimlenebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 42 mA, 120 Hz'de 28 mA ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, ses amplifikatörü ve işitme aygıtları gibi audio uygulamalarında filtreleme ve güç kaynağı desteği için kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 42 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 28 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 4 V