UMV1H2R2MFD
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV1H2R2MFD
UMV1H2R2MFD Hakkında
Nichicon UMV1H2R2MFD, 2.2 µF kapasitans değerine sahip radial şekilde monte edilen alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devre elemanları, filtre uygulamaları ve sinyal işlemede kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat yaşam süresine sahiptir. Düşük ve yüksek frekans ripple akımı özelliklerine sahip olan kondansatör, artık üretilmemekte olan (Obsolete) bir üründür.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 16.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 11 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V