UMV0J330MFD
CAP ALUM 33UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV0J330MFD
UMV0J330MFD Hakkında
Nichicon UMV0J330MFD, 33 µF kapasitansı ve 6.3V nominal gerilim ile çalışan radial yapılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak monte edilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahip bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 45 mA ve 120 Hz'de 30 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Filtreleme, güç kaynakları ve low frequency uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu bileşen artık kullanımdan kaldırılmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V