UMV0J220MFD1TP
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV0J220MFD1TP
UMV0J220MFD1TP Hakkında
Nichicon UMV0J220MFD1TP, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% toleransa sahiptir. Through Hole montaj tipi ile radial kasa içinde sunulmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 33 mA ve 120 Hz'de 22 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme devreleri ve diğer analog/dijital devreler için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V