UMV0J220MFD1TE
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV0J220MFD1TE
UMV0J220MFD1TE Hakkında
Nichicon UMV0J220MFD1TE, 22 µF kapasitansı ve 6.3V nominal gerilim ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans değerine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sınırlarına ve 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılır. 10 kHz'de 33 mA ve 120 Hz'de 22 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel devre uygulamaları, filtering ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V