UMV0J220MFD
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV0J220MFD
UMV0J220MFD Hakkında
UMV0J220MFD, Nichicon tarafından üretilen 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajı için radial can paketinde sunulan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile 10 kHz'de 33 mA ve 120 Hz'de 22 mA ripple current değerlerine sahiptir. Ses, güç kaynağı ve filtre uygulamalarında kullanılan bu polarize kondansatör, legacy sistem tasarımlarında yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 33 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V