UMV0J101MFD1TP
CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UMV0J101MFD1TP
UMV0J101MFD1TP Hakkında
Nichicon UMV0J101MFD1TP, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi paket yapısına sahip olan bu kondansatör through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine sahip olan bileşen, 10 kHz'de 90 mA ve 120 Hz'de 60 mA ripple current özellikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel amaçlı analog/digital uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 60 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V